колекція ss|18

колекція ss|18

кольори та фактури

кольорова палітра колекції – відтінки призахідного неба: глибокий ліловий, димчасто-синій, бірюзовий, чорний. неначе космічні кораблі, її пронизують спалахи сріблястого металіку, а відтінки холодного білого світла нагадують місячне сяйво. у палітрі присутні також земні відтінки мокрого бетону та графіту. основні матеріали: стрейч-коттон, «мокрий» та варений шовк, лакова плащова тканина, поліестер з ефектом «під шкіру», а також тканини з імітацією виробничих заводських фактур: неопрен в рубчик, що нагадує гофровані труби, срібляста сітка та металізовані тканини (привіт пако рабанн), світловідбиваючі смужки, стрази металічні та з ефектом бензинової плівки.

 

речі та технології

головний кравецький прийом колекції – простібка з гумками. вони створюють загальний відсторонений настрій колекції – нагадують іллюмінатори космічних кораблів із науково фантастичних фільмів та марсіанські кратери – і дозволяють гратися з формами речей. корсетні затяжки на сорочці рисують силует, хвилі на бічних зборках надають жіночності закритим комбінезонам, стяжки-промінці формують об’ємні та круглі рукава бомберів, блузок та плащів.

основа колекції – фірмові жіночні сукні, спідниці французької довжини та з асиметричним подолом, плащі з об’ємними каптурами, що розкладаються ошатними комірами, блузи, бомбери та об’ємні анораки із святкових тканин